15 Ağustos Cmt | Online

Mutlu Anne - Mutlu Bebek Programı (0-2 yaş Anneleri için)

Mutlu Anne olmakla ilgili bu program, annelerin kendini anlaşılmış ve psikolojik olarak rahatlamış hissettiği, bebekleriyle ilgili karşılaştıkları sorunları, uzman bir yönlendirici eşliğinde grup üyeleriyle paylaştığı ve çözdüğü 4 haftalık eğitim grubu
Kayıt Kapalı
Mutlu Anne - Mutlu Bebek Programı (0-2 yaş Anneleri için)

Saat ve Yer

15 Ağu 2020 10:30 – 05 Eyl 2020 13:00
Online

Etkinlik Hakkında

Anne eğitim programları genel olarak annelere bir şeyler “öğretmeye” odaklanır. Oysa ki en iyi anne “en çok şey bilen anne” değil, çocuğuna sevgi, şefkat ve sabırla yaklaşabilen annedir. Her insan gibi annenin de kendini iyi hissetmediği ve tahammülsüz olabildiği zamanlar olabilir. Bu yüzden annelikle ilgili bir programda annenin kendini anlaşılmış ve psikolojik olarak rahatlamış hissetmesi esastır. Yani aslında bir eğitim değil bir paylaşımdır anne grubunda olmak. Bu grupta kendisiyle aynı yolculuğu yapmakta olan diğer annelerle paylaşımlar yaparken deneyimli bir yönlendirici grubun hedefine ulaşmasına yardımcı olur. Bu deneyimi yaşamak paha biçilemez. Nereden mi biliyorum? Bundan 25 yıl önce ben de böyle bir grubun üyesiydim. O gruptaki arkadaşlarım bugün hala en yakın dostlarım arasındalar. 

Eğitim Sıklığı ve Süresi

Eğitim, 4 hafta boyunca haftada 1 gün 2,5 saat online ya da yüzyüze gerçekleştirilecektir. (6 Haziran'daki ilk oturum online olarak Zoom üzerinden gerçekleştirilecek, sonraki oturumlar sosyal izolasyon sürecine karar verilerek online ya da yüzyüze devam edecektir.)

Her oturumda, yukarıda belirtilen anne grubu ve ebeveynlik çalıştayı içeriklerinin ilgili haftasının konuları üzerinden çalışma yapılacaktır. 

Çalışma boyunca, grup üyeleri paylaşımlar ve uygulamalar yapacaktır. 

15 Ağustos 10:30 - 13:00

22 Ağustos 10:30 - 13:00

29 Ağustos 10:30 - 13:00

5 Eylül 10:30 - 13:00

Ödeme
Fiyat
Adet
Toplam
  • Mutlu Anne - Mutlu Bebek
    TRY 450
    TRY 450
    0
    TRY 0
ToplamTRY 0

Bu Etkinliği Paylaş

 
master.png
visa.png