top of page

15 Ağu Cmt

|

Online

Mutlu Anne - Mutlu Bebek Programı (0-2 yaş Anneleri için)

Mutlu Anne olmakla ilgili bu program, annelerin kendini anlaşılmış ve psikolojik olarak rahatlamış hissettiği, bebekleriyle ilgili karşılaştıkları sorunları, uzman bir yönlendirici eşliğinde grup üyeleriyle paylaştığı ve çözdüğü 4 haftalık eğitim grubu

Mutlu Anne - Mutlu Bebek Programı (0-2 yaş Anneleri için)
Mutlu Anne - Mutlu Bebek Programı (0-2 yaş Anneleri için)

Saat ve Yer

15 Ağu 2020 10:30 – 05 Eyl 2020 13:00

Online

Etkinlik Hakkında

Anne eğitim programları genel olarak annelere bir şeyler “öğretmeye” odaklanır. Oysa ki en iyi anne “en çok şey bilen anne” değil, çocuğuna sevgi, şefkat ve sabırla yaklaşabilen annedir. Her insan gibi annenin de kendini iyi hissetmediği ve tahammülsüz olabildiği zamanlar olabilir. Bu yüzden annelikle ilgili bir programda annenin kendini anlaşılmış ve psikolojik olarak rahatlamış hissetmesi esastır. Yani aslında bir eğitim değil bir paylaşımdır anne grubunda olmak. Bu grupta kendisiyle aynı yolculuğu yapmakta olan diğer annelerle paylaşımlar yaparken deneyimli bir yönlendirici grubun hedefine ulaşmasına yardımcı olur. Bu deneyimi yaşamak paha biçilemez. Nereden mi biliyorum? Bundan 25 yıl önce ben de böyle bir grubun üyesiydim. O gruptaki arkadaşlarım bugün hala en yakın dostlarım arasındalar. 

Eğitim Sıklığı ve Süresi

Eğitim, 4 hafta boyunca haftada 1 gün 2,5 saat online ya da yüzyüze gerçekleştirilecektir. (6 Haziran'daki ilk oturum online olarak Zoom üzerinden gerçekleştirilecek, sonraki oturumlar sosyal izolasyon sürecine karar verilerek online ya da yüzyüze devam edecektir.)

Her oturumda, yukarıda belirtilen anne grubu ve ebeveynlik çalıştayı içeriklerinin ilgili haftasının konuları üzerinden çalışma yapılacaktır. 

Çalışma boyunca, grup üyeleri paylaşımlar ve uygulamalar yapacaktır. 

15 Ağustos 10:30 - 13:00

22 Ağustos 10:30 - 13:00

29 Ağustos 10:30 - 13:00

5 Eylül 10:30 - 13:00

Ödeme

  • Mutlu Anne - Mutlu Bebek

    ₺450,00
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

Etkinlik Bilgileri: Events
master.png
visa.png
bottom of page