top of page

12 Kas Per

|

online

Online Mellow Hamileler Programı

Bir ailenin bebeğe karar vermesi önemli bir süreç ve gebelikten başlayarak anne ve babanın kendini bebeğe hazırlaması da çok önemli… Peki sizi bu sürece hazırlayacak bir programa katılmak istermisiniz? Hamileyseniz, ayrıntılı bilgi için kayıt tuşuna basarak başvuru formunu doldurunuz.

Online Mellow Hamileler Programı
Online Mellow Hamileler Programı

Saat ve Yer

12 Kas 2020 19:30 – 21:00

online

Etkinlik Hakkında

Kendinize ve bebeğinize iyi bakın

Birçok annenin yeni gelecek bebeği ile ilgili kaygıları olabilir. “Bebeğim sağlıklı doğacak mı? Ona bakmak için gereken her şeyi yapabilecek miyim?” soruları sizin de zihninizi yoruyor mu?

Bebeğiniz doğmadan önce yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri ailenizin bu yeni dönemine hazırlanırken kendinize de iyi bakmanızdır.

Yedi oturumdan oluşan “Mellow Hamileler” çalışması, rahatlamanıza ve bebeğinizin doğumuna hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Bu program, anne olma yolunda neler hissettiğinizi düşünmek için size alan açacak, böylece dünyaya gelecek bebeğinizi karşılamaya hazırlanmış olacaksınız.

Özellikle eğer kendi çocukluğunuzda zorluklar yaşamışsanız, stres içindeyseniz, sağlıkla ilgili sorunlarınız varsa hamilelik dönemi daha da zor geçebilir.

Diğer anne adayları ile birlikte olmak, duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak çok rahatlatıcı olabilir. Çünkü onlar da sizin gibi hissediyor olabilirler ve ne hissettiğinizi anlayabilirler. Birbirini destekleyebilen bir grubun içinde olmak büyük bir ayrıcalıktır.

Grup nasıl olacak?

Grupta 6-8 anne adayı ve 2 “Mellow Hamileler “eğitmeni bulunacaktır.

Oturumlar “Zoom Platformu” üzerinden gerçekleştirilecek ve her oturum 1 saat 30 dakika sürecektir.

Oturumlarda sizinle ve doğacak bebeğinizle ilgili aktiviteler olacak, anne karnındaki bebeğin gelişimi, annenin gebelikte beslenmesi, aktivitesi gibi bilgilendirmelere ek olarak anneyi rahatlatıcı, stresini yönetmesini sağlayan egzersizler de bulunacaktır.

Çalışmalar samimi, yargısız, kabul edici ve rahatlatıcı bir ortamda gerçekleşecek, grupta paylaşılan herşey grup üyeleri arasında kalacak, grup dışındaki kişilerle paylaşılmayacaktır.

Ödeme

  • Mellow Hamileler

    ₺1.050,00
    Vergi: +₺189,00 kdv
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

Etkinlik Bilgileri: Events
master.png
visa.png
bottom of page